Web Tasarım

Uzman ekibimizle en yeni teknikleri kullanarak en iyi web sitelerini tasarlıyoruz. Hazırladığımız web siteleri sizin ve müşterileriniz beklentileri doğrultusunda hazırlıyoruz. Responsive Web Tasarım Responsive web tasarım sayesinde web sitelerini farklı ekran boyutlarına göre otomatik olarak şekillenmektedir. Bu sayede cep telefonları ve tabletler gibi mobil cihazlarda sorunsuz olarak gezilebilir. Cep telefonunda web sitesinin görünmesi, mobil uyumlu olduğunu göstermez. Mobil uyumlu olması için, mobil cihazlarda sorunsuz görünmesi ve kullanıcılar için iyi bir deneyimine sahip web sitesi olmalıdır. Hazırladığımız tüm projelerde bütün cihazlarda en iyi kullanım rahatlığını sağlayacak şekilde, responsive web tasarım yapılmaktadır.

Web Tasarım Stratejimiz Başarılı olmanıza yardımcı olmak istiyoruz. Bunu yapmak için birlikte yol haritası planlayıp hedeflerinize uygun adımları beraber atıyoruz.

Web Yazılım Web yazılım yani kodlama web sayfasının temelini oluşturur. Bunun için iyi kodlanması gerekir. Güncel yazılım teknikleri kullanarak web sitenizin daha hızlı, saldırılara karşı daha güvenli ve Google gibi arama motorlarında daha itibarlı olmasını sağlıyoruz.

Mobil Uyumlu Tasarım Web sitelerinin mobil cihazlardan ziyaret edilme oranları gün geçtikçe artmaktadır. Web siteleri ekran boyutlarına duyarlı olacak şekilde tasarımı yapılmaktadır. Böylece her cihazda mükemmel görünür.

Etkili Tasarım Geliştirdiğimiz web tasarımlarında müşterilerimizin faaliyet gösterdikleri sektöre özel tasarımlar geliştiriyoruz. Bu sayede müşterilerin sıkılmadan web sayfasında daha fazla vakit geçirmesini sağlıyoruz.

Google Uyumlu Google ve diğer arama motorlarında sitenizin üst sıralarda listelenmesi için özel web tasarım teknikleri kullanıyoruz. Böylelikle siteniz üst sıralarda çıktığı için daha fazla kişi tarafından ziyaret edilmiş olur.

İyi bir web sitesi tasarımının size kazandıracakları


Her şeyden önce kurumsal bir imaj çizersiniz. Bu kullanıcılar için daha prestijli ve güvenilir bir görünümdür.

Arama motorlarındaki yükselişiniz rekabet ortamı ile daha iyi mücadele etmenizi sağlayacaktır.

Etkinlikleriniz veya ürünleriniz hakkında yapacağınız duyurularda kullancılara erişim daha kolay hale gelecektir. Böylece maliyetleriniz de daha düşük olur.

Müşterilerinizin nerede olduğunun bir önemi kalmayacak çünkü dijital pazarlama dünyası sayesinde herkese eşit uzaklıkta olacaksınız. Dolayısıyla potansiyel müşteri alımınız da artacaktır.

E-ticaret çözümlemeleri ile satışlarınız yukarı çekilir ve gece gündüz demeden web siteniz kazandırmaya devam eder. Üstelik size ekstra maliyet oluşturmadan.

Artık bir web sitesine sahip olmanın zamanı geldiğini düşünebilir veya mevcut web sitenizi güncel bir şekilde tüm tarayıcılara ve arama motorlarına uyumlu olarak tasarlatmak isteyebilirsiniz. Projenizi ve fikirlerinizi internet ortamına taşımanız için sizinleyiz.

Kaliteli web tasarımı hizmetinde diğer ajanslardan farklı olarak izlediğimiz yol


Kullanıcılar için pratik ve kolay kullanım erişimi sağlarken, aynı zamanda görsel estetiğe de önem veriyoruz. Basit tasarımlar ile kolaya kaçmıyoruz.

Yapılan tasarımların arama motoru tarafından da sevilmesini sağlıyoruz.

Stratejik olarak belirlediğimiz vizyon doğrultusunda planlı bir şekilde ilerliyoruz.

Görsellik açısından web siteyi değerlendirirken, sitede gezinen kullanıcıların gözünü yormayacak renkler ve desenler seçiyoruz. Birkaç renk kombinasyonu ile renkleri zenginleştiriyoruz.

İnternet siteniz var olduğu sürece sürekli size destek oluyor ve sorularınız, güncellemeleriniz ve revizyonlarınız hususunda tarafınıza danışmanlık desteği veriyoruz.

Bilgi Al