E-ticaret sitesi

Alan adı, hosting, e-mail, güvenlik, yedekleme, ödeme altyapıları ve diğer birçok hizmet size Artvias Yazılım tarafından bir bütün olarak sunulur.

Tamamen kullanıcı deneyimleri ve talepleri doğrultusunda geliştirilen e-ticaret sitesi yönetim panelimiz, kullanıcı dostu tasarımı ile işinize yön verecek verimli raporlar alabilmeniz için özel olarak tasarlandı. Diğer hazır e-ticaret paketlerinde olmayan "eşsiz raporları ve modülleri" sayesinde Artvias Yazılım ile e-ticaret yapmak artık çok daha kolay.

E-ticaret sitesinde avantajlar


Yılın 365 günü, günün 24 saati sipariş alabilme olanağı.

Aracı olmadan, doğrudan müşteriye ulaşabilme olanağı

Web sitenizdeki geri bildirim sistemiyle müşteri istek ve taleplerini yakından izleyebilme şansı

Kendi yerel pazarınızla yetinmeyip, başka kentlerdeki ve yurtdışındaki pazarlara da açılabilme, rekabet gücü elde edebilme şansı. Büyük firmaların sahip olduğu ihracat olanaklarından küçük firmalarında yararlanabilme şansı.

İşini e-ticarete taşımak isteyenlere veya ilk işinizi e-ticaret üzere kurmak isteyen girişimcilere profesyonel çözümler üreten firmamız sayesinde, her şey internetten alışveriş yapmak kadar kolay! Sizin sadece istekleriniz not ettiğimiz süreçte e-ticaret sitenizi tasarlamak ve programlamak uzman ekibimiz sorumluluğunda oluyor. Kısa bir sürede e-ticaret yazılımının hazırlanması ve teslim edilmesi sağlanıyor. Artvias'ın sunmuş olduğu e-ticaret paketleri bir e-ticaret sitesinde olması gereken güvenlik, ödeme alt yapısı, sipariş ve kampanya yönetim gibi özellikleri kapsarken, aynı zamanda en iyi SEO alt yapısına sahip olarak arama motorlarında müşterilerinize kısa zamanda ulaşmanızı sağlayacak şekilde hazırlanmıştır.

Bilgi Al