IP Santral ve CALLCENTER Hizmetleri

Sanal Santral, sürekli bakım gerektiren, maliyet oluşturan ve 30 yıl önceki bakır kablo teknolojisi ile çalışan telefon hattı ihtiyacını ortadan kaldırarak, internet bağlantısı üzerinden VoIP teknolojisi ile çalışan oldukça gelişmiş özelliklere sahip tamamen yazılım tabanlı IP Santral sistemidir. KobiPBX Santral ister Bulut Santral olarak Kobikom sunucularında kullanabilir, ister kendi sunuculafrınıza kurulum yaparak kendi lokalinizde barındıra bilirsiniz.

KobiPBX Bulut Santral sayesinde fiziksel ve sınırlı analog hat altyapısından kurtularak dâhili ve harici hat altyapınızı yeni nesil haberleşme teknolojisi olan VoIP sistemi ile ihtiyacınıza göre ölçeklendirebilirsiniz. Tek bir santral üzerinde binlerce dahili kullanıcı oluşturabilir, onlarça şubenizi tek santral üzerinden yönetebilirsiniz. Ek SIP lisansına ihtiyac duymadan tek numara ile eş zamanlı sınırsız sayıda çağrı alıp gönderebilirsiniz.

IP Santral avantajları


Gelişmiş Özellik Uygun Fiyat Sunar

Sınırsız Dahili ve Harici Hat İmkanı Sağlar

Mobil Telefonlarla Kullanım Kolaylığı

Donanım ve Bakım Maliyeti Oluşturmaz

Çağrıları Canlı İzleme ve Yönetme, Geri Arama Yönlendirme, Arayan Önceliklendirme, Çağrı Kaydetme

Arayanı Hafızaya Alma (Kişinin son görüştüğü temsilciye aktarılması)

Gelişmiş Raporlama, Gelişmiş Sesli Karşılama ve Yönetim (IVR), Kolay ve Güçlü Özelleştirme

Telefonla Sanal Pos Üzerinden ödeme alma, Memnuniyet Anketleri

Sorunsuz CRM Entegrasyonları, Gerçek Zamanlı İzleme, Birinci Sınıf Müşteri Hizmeti

KobiPBX ile farklı noktalardaki şubelerinizin santral ihtiyacını tek noktadan karşılayabilir, şubeleriniz arasında iletişim ağı kurabilirsiniz. Böylece tüm yerleşkeleriniz kendi aralarında dahili bazlı tamamen ücretsiz konuşarak hem zaman hem para tasarrufu elde edersiniz. Her şubenin santraline santral bakım ücreti ödemez, yeni şube açılışlarında her şube için santral yatırımı yapmanız gerekmez. Kullanıcı sayınız kadar IP telefon almanız yeterli olacaktır.

Bilgi Al