Özel Yazılım Geliştirme

Özel yazılım firması Artvias Yazılım olarak, birçok küçük ve büyük çaplı firmanın özel yazılım ihtiyaçlarına yönelik çalışmalar yapıyoruz. Özel yazılım sektörünün öncü isimlerinden olan firmamız yüzlerce özel yazılım projesini başarıyla tamamlamış olup, her geçen gün yeni referanslarını yanına katarak devam etmektedir. Özel yazılımda en uygun fiyatlarla, en iyi ve en kullanışlı yazılım geliştirme işini yaptığımızı biliyor ve vizyonumuzu daha çok firmaya ulaşmak olarak sürdürmeye devam ediyoruz.

İşletmenizin kurumsal yapısına ve işleyişine göre iş akışlarını tanımlayarak, talep ettiğiniz ve ihtiyaç duyduğunuz / sonraki aşamalarda ihtiyaç duyacağınız sistem ve özel yazılımları araştırarak projelendirip, size özel en ideal çözümü sunabilmek için neredeyse tüm platformlarda çalışmak üzere özel uygulamalar ve entegre sistemler geliştirmekteyiz. Onlarca farklı sektör için geliştirdiğimiz 56'dan fazla özel yazılımın getirdiği deneyim ve tecrübe ile size en uygun çözümü sunabilecek yetkinlikteki profesyonel yazılım ekibimiz, uygulamalarınızı, birikimleri ve uzmanlıklarıyla birleştirerek esnek, kolay kullanımlı ve işletmenize en iyi faydayı sağlayacak biçimde hazırlamaktadır.

Geliştirilen bazı sektörel özel yazılımlar ( Bulut tabanlı )


Restoran & Cafe Yönetim Sistemi (CMS)

Otel Yönetim Sistemi (CMS)

Teknik Servis Yönetim Sistemi (CMS)

Hasta & Danışan Kayıt Randevu Sistemi (CMS)

Güzellik Salonu & Kuaför Kayıt Randevu Sistemi (CMS)

C2C, B2B, B2C Pazaryerleri e-ticaret modelleri

Üretim Planlama, Sipariş, Sevkiyat ve Operasyon Takip Sistemi (CMS)

C2C, B2B, B2C gibi tüm satış platformları tek çatıda toplayan "Pazaryeri" çözümlerimiz ile sektörel veya genel pazar için Türkiye'de çok az sayıda olan pazaryeri siteleri arasında siz de yerinizi alabilirsiniz. "Pazaryeri" sistemlerimiz, Türkiye'de faaliyet gösteren ve Sanal POS hizmeti veren tüm banka ve ödeme kuruluşlarının altyapıları ile tam uyumlu olarak çalışmaktadır.

Tamamen sizin hayal gücünüze bırakıyoruz. İşinizi büyütmek, üretim, sevkiyat sürecini hızlandırmak için istediğiniz ne olursa olsun, sizin için kusursuz bir şekilde hazırlıyoruz. Raporlama bölümünde detaylı bir şekilde istediğiniz metrik için rapor alabilirsiniz. Satışları, üretimleri, teslimatları, gelir ve giderlerinizi, daha fazlasını bulabilirsiniz. Bunlar sadece birkaç tanesiydi. Daha fazlası için bizimle iletişime geçin, aklınızdaki programı anlatmaya başlayın, iş kontrolünüzü sağlayın.

Bilgi Al